Meistä

Olemme IT-alan yritys, jonka intohimona on auttaa asiakkaitamme sopeutumaan nopeasti muuttuvaan VUCA-maailmaan. Teemme näin kehittämällä helppokäyttöisiä SaaS työkaluja, jotka pyrkivät tekemään kriittisen kenttätiedon keräämisestä, hallinnasta ja analysoinnista mahdollisimman tehokasta loppukäyttäjille.

Ketteryys ja asiakaskeskeisyys eivät ole meille ainoastaan sananhelinää. Rakastamme asiakkaitamme, heidän mielipiteitään ja meille esittämiä positiivisia haasteita. Tästä syystä asiakkaat, joita meillä on useilta eri toimialoilta jo yli 70 maassa, tulevat aina olemaan läheisessä yhteistyössä tuotekehityksemme kanssa.

Kokonaisuus on osiensa summa, eikä yrityksemme olisi mitään ilman kansainvälistä tiimiämme. Pidemmittä puheitta, tutustu meihin alla.

Hallinto

Arttu Vesterinen
Chief Executive Officer
+358 20 1277 851
arttu.vesterinen@planbrothers.io
Olli Pölönen
Interim Chief Financial Officer
olli.polonen@planbrothers.io
Anthony Jones
Chief Operating Officer
+358 20 1277 854
anthony.jones@planbrothers.io
Okko Kouvalainen
Key Account Executive
+358 20 1277 858
okko.kouvalainen@planbrothers.io
Konsta Vesterinen
Chairman of the Board
+358 20 1277 852
konsta.vesterinen@planbrothers.io

Myynti & Markkinointi

Juho Mäkelä
Head of Sales
+358 20 1277 850
juho.makela@planbrothers.io
Kaarle Parikka
Head of Marketing
+358 20 1277 856
kaarle.parikka@planbrothers.io
Kari Bäckman
Key Account Manager
+358 20 1277 855
kari.backman@planbrothers.io
Juha Koivumaa
Sales Manager
+358 20 131 0689
juha.koivumaa@planbrothers.io
Valtteri Seppälä
Account Executive
+358 20 1277 853
valtteri.seppala@planbrothers.io
Paul Johnson
Country Manager, UK
+44 77 253 405 17
paul.johnson@planbrothers.io
Camilla Petersen
Country Manager, Denmark
+358 20 1277 857
camilla.petersen@planbrothers.io

Back office

Iris Jämsä
Head of HR
iris.jamsa@planbrothers.io
Afnan Bayati
Controller & Accounting Manager
afnan.bayati@planbrothers.io
Miia Vesala
Back Office Specialist
miia.vesala@planbrothers.io

Tuotekehitys

Janne Vanhala
Chief Technology Officer
janne.vanhala@planbrothers.io
Lucas Thomé
Lead Designer
lucas.thome@planbrothers.io
Vesa Uimonen
Full-Stack Developer
vesa.uimonen@planbrothers.io
Pekka Pöyry
Full-Stack Developer
pekka.poyry@planbrothers.io
Tero Vuotila
Full-Stack Developer
tero.vuotila@planbrothers.io
Raul Garcia
Full-Stack Developer
raul.garcia@planbrothers.io
Maksad Donayorov
Full-Stack Developer
maksad.donayorov@planbrothers.io
Aidan Zhakypov
Full-Stack Developer
aidan.zhakypov@planbrothers.io
Valtteri Kortteisto
Full-Stack Developer
valtteri.kortteisto@planbrothers.io
Mikhail Shavliuk
Full-Stack Developer
mikhail.shavliuk@planbrothers.io