Meistä

Olemme IT-alan yritys, jonka intohimona on auttaa asiakkaitamme sopeutumaan nopeasti muuttuvaan VUCA-maailmaan. Teemme näin kehittämällä helppokäyttöisiä SaaS työkaluja, jotka pyrkivät tekemään kriittisen kenttätiedon keräämisestä, hallinnasta ja analysoinnista mahdollisimman tehokasta loppukäyttäjille.

Ketteryys ja asiakaskeskeisyys eivät ole meille ainoastaan sananhelinää. Rakastamme asiakkaitamme, heidän mielipiteitään ja meille esittämiä positiivisia haasteita. Tästä syystä asiakkaat, joita meillä on useilta eri toimialoilta jo yli 15 maassa, tulevat aina olemaan läheisessä yhteistyössä tuotekehityksemme kanssa.

Kokonaisuus on osiensa summa. Niinpä yrityksemme ei olisi mitään ilman yli 30 ammattilaisesta koostuvaa kansainvälistä tiimiämme. Pidemmittä puheitta, tutustu meihin alla.

Hallinto

Arttu Vesterinen
Chief Executive Officer
+358 20 131 0611
arttu.vesterinen@planbrothers.io
Olli Pölönen
Interim Chief Financial Officer
+358 20 131 0603
olli.polonen@planbrothers.io
Okko Kouvalainen
Chief Operating Officer
+358 20 131 0601
okko.kouvalainen@planbrothers.io
Eetu Kirsi
Chief Business Development Officer
+358 20 131 0602
eetu.kirsi@planbrothers.io
Anthony Jones
UK Country Director, International Sales
+358 20 131 0683
anthony.jones@planbrothers.io
Konsta Vesterinen
Chairman of the Board
+358 20 131 0672
konsta.vesterinen@planbrothers.io

Operaatiot

Joachim Miinalainen
Head of Operations
joachim.miinalainen@pelsu.fi
Tuukka Suoranta
Head of Back Office
+358 20 131 0651
tuukka.suoranta@planbrothers.io
Eero Lesonen
Head of Resales, Security Specialist
eero.lesonen@pelsu.fi
Juha Vilen
Security Specialist
juha.vilen@pelsu.fi
Janne-Juhani Piiparinen
Security Specialist
janne-juhani.piiparinen@pelsu.fi
Angela Hirvo
Security Specialist
angela.hirvo@pelsu.fi
Afnan Bayati
Back Office Specialist
afnan.bayati@planbrothers.io
Iris Jämsä
Back Office Specialist
iris.jamsa@planbrothers.io
Miia Vesala
Back Office Specialist
miia.vesala@planbrothers.io
Pentti Jämsä
Back Office Specialist
+358 20 131 0656
pentti.jamsa@planbrothers.io

Myynti & Markkinointi

Juho Mäkelä
Head of Sales
+358 20 131 0618
juho.makela@planbrothers.io
Kari Bäckman
Key Account Manager
+358 20 131 0687
kari.backman@planbrothers.io
Juha Koivumaa
Sales Manager
+358 20 131 0689
kari.backman@planbrothers.io
Valtteri Seppälä
Sales Development Associate
+358 20 131 0615
valtteri.seppala@planbrothers.io
Paul Johnson
Sales Manager, International Sales
+44 77 253 405 17
paul.johnson@planbrothers.io
Camilla Petersen
Content Marketing Specialist
+358 40 634 9897
camilla.petersen@planbrothers.io
Kaarle Parikka
Marketing Communications Specialist
+358 50 303 5757
kaarle.parikka@planbrothers.io

Tuotekehitys

Janne Vanhala
Chief Technology Officer
janne.vanhala@planbrothers.io
Vesa Uimonen
Full-Stack Developer
vesa.uimonen@planbrothers.io
Pekka Pöyry
Full-Stack Developer
pekka.poyry@planbrothers.io
Tero Vuotila
Full-Stack Developer
tero.vuotila@planbrothers.io
Teemu Kokkonen
Full-Stack Developer
teemu.kokkonen@planbrothers.io
Adarsh Krishnan
Full-Stack Developer
adarsh.krishnan@planbrothers.io
Maksad Donayorov
Full-Stack Developer
maksad.donayorov@planbrothers.io
Aidan Zhakypov
Full-Stack Developer
aidan.zhakypov@planbrothers.io
Lucas Thomé
Lead Designer
lucas.thome@planbrothers.io