Meistä

Olemme IT-alan yritys, jonka intohimona on auttaa asiakkaitamme sopeutumaan nopeasti muuttuvaan VUCA-maailmaan. Teemme näin kehittämällä helppokäyttöisiä SaaS työkaluja, jotka pyrkivät tekemään kriittisen kenttätiedon keräämisestä, hallinnasta ja analysoinnista mahdollisimman tehokasta loppukäyttäjille.

Ketteryys ja asiakaskeskeisyys eivät ole meille ainoastaan sananhelinää. Rakastamme asiakkaitamme, heidän mielipiteitään ja meille esittämiä positiivisia haasteita. Tästä syystä asiakkaat, joita meillä on useilta eri toimialoilta jo yli 70 maassa, tulevat aina olemaan läheisessä yhteistyössä tuotekehityksemme kanssa.

Kokonaisuus on osiensa summa, eikä yrityksemme olisi mitään ilman kansainvälistä tiimiämme. Pidemmittä puheitta, tutustu meihin alla.

Hallinto

Arttu Vesterinen
Chief Executive Officer
+358 20 131 0611
arttu.vesterinen@planbrothers.io
Olli Pölönen
Interim Chief Financial Officer
+358 20 131 0603
olli.polonen@planbrothers.io
Anthony Jones
Chief Operating Officer
+358 20 131 0683
anthony.jones@planbrothers.io
Okko Kouvalainen
Key Account Executive
+358 20 131 0601
okko.kouvalainen@planbrothers.io
Konsta Vesterinen
Chairman of the Board
+358 20 131 0672
konsta.vesterinen@planbrothers.io

Operaatiot

Joachim Miinalainen
Head of Operations
joachim.miinalainen@pelsu.fi
Tuukka Suoranta
Head of Back Office
+358 20 131 0651
tuukka.suoranta@planbrothers.io
Eero Lesonen
Head of Resales, Security Specialist
eero.lesonen@pelsu.fi
Iris Jämsä
Head of HR
iris.jamsa@planbrothers.io
Juha Vilen
Security Specialist
juha.vilen@pelsu.fi
Janne-Juhani Piiparinen
Security Specialist
janne-juhani.piiparinen@pelsu.fi
Angela Hirvo
Security Specialist
angela.hirvo@pelsu.fi
Afnan Bayati
Controller & Accounting Manager
afnan.bayati@planbrothers.io
Miia Vesala
Back Office Specialist
miia.vesala@planbrothers.io
Pentti Jämsä
Back Office Specialist
+358 20 131 0656
pentti.jamsa@planbrothers.io

Myynti & Markkinointi

Juho Mäkelä
Head of Sales
+358 20 131 0618
juho.makela@planbrothers.io
Kaarle Parikka
Head of Marketing
+358 50 303 5757
kaarle.parikka@planbrothers.io
Kari Bäckman
Key Account Manager
+358 20 131 0687
kari.backman@planbrothers.io
Juha Koivumaa
Sales Manager
+358 20 131 0689
juha.koivumaa@planbrothers.io
Valtteri Seppälä
Account Executive
+358 20 131 0615
valtteri.seppala@planbrothers.io
Paul Johnson
Country Manager, UK
+44 77 253 405 17
paul.johnson@planbrothers.io
Camilla Petersen
Country Manager, Denmark
+358 40 634 9897
camilla.petersen@planbrothers.io

Tuotekehitys

Janne Vanhala
Chief Technology Officer
janne.vanhala@planbrothers.io
Lucas Thomé
Lead Designer
lucas.thome@planbrothers.io
Vesa Uimonen
Full-Stack Developer
vesa.uimonen@planbrothers.io
Pekka Pöyry
Full-Stack Developer
pekka.poyry@planbrothers.io
Tero Vuotila
Full-Stack Developer
tero.vuotila@planbrothers.io
Maksad Donayorov
Full-Stack Developer
maksad.donayorov@planbrothers.io
Aidan Zhakypov
Full-Stack Developer
aidan.zhakypov@planbrothers.io